Zakázková výroba nábytku|Realizace kompletních interiérů

Služby

Nabízíme komplexní služby v oblasti interiérů na míru. Naším cílem je naprostá spokojenost našich zákazníků, proto náš tým odborníků vychází nejen z možností daného interiéru, vlastních zkušeností, ale především z přání a představ zákazníka. Výsledkem je originální návrh interiéru vytvořený přímo vám na míru.

bomi-img-1.jpg

Výroba atypických interiérů

Máte byt, dům či kancelář s atypickými rysy, jako jsou např. klenby, nízké stropy, atypické tvary stěn apod.? Nic z toho pro nás není překážkou. Výzvy máme rádi. Uvědomujeme si, že každý interiér je něčím specifickým. A právě s těmito specifickými znaky při tvorbě návrhu a následné realizaci interiéru pracujeme. Dbáme na to, aby každý detail vašeho interiéru byl zpracován důkladně a podle vašich představ.

bomi-img-2.jpg

Výroba nábytkových a zámečnických prvků

Velký benefitem pro naše zákazníky je skutečnost, že se vedle samotných návrhů interiérů specializujeme také na výrobu nábytkových a zámečnických prvků, jako jsou zábradlí, madla a další. Díky tomu můžeme opravdu zaručit jedinečnost jednotlivých prvků vyrobených přímo vám na míru.

Zaměřujeme se nejčastěji na prvky, jež jsou součástí bytových interiérů a vybavení ordinací nemocnic

bomi-img-3.jpg

Stavební práce

V BOMI interier s. r. o. provádíme kompletní stavební rekonstrukce bytových a komerčních prostor přesně podle námi vytvořeného návrhu. Splníme tak stavební a zednické úpravy přesně podle vámi schváleného návrhu, a vy získáváte opět větší jistotu, že samotná realizace proběhne přesně podle vašich očekávání, navíc kvalitně a spolehlivě.

bomi-img-4.jpg

Správa a údržba nemovitostí

Pro své zákazníky chceme opravdu to nejlepší. Proto se zabýváme i kompletním elektro servisem a také malířskými a instalatérskými pracemi. Všechny prováděné služby jsou svěřovány do rukou odborníků. Vy tak můžete s klidem sledovat probíhající realizaci vašeho interiéru, aniž byste museli shánět další pracovníky, kteří by pro vás rekonstrukci dokončili.

 

bomi-img-5.jpg

Úklidové práce

Na závěr každé rekonstrukce nebo jiné úpravy interiéru vzniká tak neoblíbená činnost, jako je úklid. Nemusíte se ale obávat, i tuto část odvedeme za vás. Vy už si pak budete pouze vychutnávat váš nový interiér plnými doušky. Nabízíme úklid domácností i komerčních prostor.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci?

Kontaktujte nás